Haberler Sayfa 83 Hacıbektaş Belediyesi

Bu hafta Türkiye’de yatırımcıların odak noktası, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası’nın (TCMB) Perşembe günü açıklayacağı faiz kararı olacak. Murat Bingöl ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün hazırlamış olduğu “Türkülerle Anadolu Programına” katılım sağladık. Murat BİNGÖL, Toki Şehit Abdulkadir ERKAN İlkokulunun düzenlemiş olduğu, Hastalıkların Tedavisinde kullanılan Endemik Bitkilerin Resim Sergisinin açılışına katılım sağladı. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakan Yardımcısı sayın Vedad Gürgen, Milletvekillerimiz sayın Hüseyin Yayman ve Lütfi Kaşıkçı’yı Belediyemizde konuk ettik.https://adiyamantutunu6.com/

Rokubet güncel giriş

30 Haziran Pazar günü İlhan Selçuk Turhan Selçuk Anma Etkinliğimiz Çilehane olacaktır. Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu Nevşehir Milletvekilimiz Sayın Faruk Sarıarslan ile birlikte ziyaret edip, Ağustos 2021 tarihinde yapacağımız fifty eight. Ulusal 32.Uluslararası Hacı Bektaş Veli Anma Törenleri ve Kültür Sanat Etkinliklerine davet ettik. Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. Yurt içi piyasaların yanı sıra yurt dışında da önemli veriler takip edilecek.

Tokat Milletvekilimiz Kadim Durmaz Ile Birlikte Çorum İl Başkanlığını Ziyaret

Bizlere destek vermek için uygulamayı kapatabilir yada ayarlardan afisgazetesi.com adresini beyaz listeye ekleyebilirsiniz. Bizlere destek vermek için uygulamayı kapatabilir yada ayarlardan yamanekspres.com adresini beyaz listeye ekleyebilirsiniz. Bizlere destek vermek için uygulamayı kapatabilir yada ayarlardan silifkesesimiz.com adresini beyaz listeye ekleyebilirsiniz.

  • Bizlere destek vermek için uygulamayı kapatabilir yada ayarlardan silifkesesimiz.com adresini beyaz listeye ekleyebilirsiniz.
  • Bu hafta Türkiye’de yatırımcıların odak noktası, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası’nın (TCMB) Perşembe günü açıklayacağı faiz kararı olacak.
  • Ödünsüz bir Atatürkçü, Laik Türkiye sevdalısı olan İlhan Selçuk’u 14.hasret yılında saygıyla anıyorum.
  • Kendisine Allah’tan rahmet başkanımıza ve ailesine başsağlığı diliyorum.
  • Efem oto Kurtarma hizmetleri olarak Ankara ve Çevre illere oto kurtarma, Yol yardım Hizmetleri taşır.

Bizlere destek vermek için uygulamayı kapatabilir yada ayarlardan tarimturk.com.tr adresini beyaz listeye ekleyebilirsiniz. Efem oto Kurtarma hizmetleri olarak Ankara ve Çevre illere oto kurtarma, Yol yardım Hizmetleri taşır. Oto çekici hizmetini 7/24 siz değerli müşterilerine götürmektedir. Reyhanlı Kaymakamı Sayın Yasin Öztürk ve Reyhanlı Belediye Başkanımız Ahmet Salman Yumuşak, 1 Mayıs İşçi Bayramı’nda belediyemize bağlı birimlerde görevlerinin başında bulunan personellerimizi ziyaret ederek bayramlarını kutladı. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin bağımsızlığına kavuşmasının 38. Yılını kutluyor; şehitlerimizi, gazilerimizi, KKTC’nin kurucu Cumhurbaşkanı Rauf DENKTAŞ’ı saygı ve rahmetle anıyoruz.

Bektaş Efendi Türbesinden Tüm Dostlara İyi Haftalar Diliyorum

12 Kasım 1999 Düzce Depremi’nde, yaşamını yitiren vatandaşlarımızı rahmetle anıyoruz. Güneşe saygıdandır,Çiçeğin boyun eğmesi.Bütün aşklardan yücedir,İnsanın insan sevmesi…Aşık Mahzuni ŞerifHalkın Ozanı, hak aşığı Aşık Mahzuni Şerif’i doğum günün de saygıyla anıyorum. Ağız ve diş sağlığı bilincinin oluşması ve korunması için canla başla çalışan değerli diş hekimlerimizin 22 Kasım Diş Hekimleri Günü ile Ağız ve Diş Sağlığı Haftası kutlu olsun. Nevşehir Milletvekilimiz Sayın Faruk Sarıarslan ve Tokat Milletvekilimiz Kadim Durmaz ile birlikte Çorum İl Başkanlığını ziyaret edip, çalışmalarında başarılar diledik.

Haber Merkezinde Gazilerimizi Misafir Ettik!

Çukurova Belediye Başkanımız Soner Çetin’in ağabeyi Kasım Çetin hakka yürümüştür. Kendisine Allah’tan rahmet başkanımıza ve ailesine başsağlığı diliyorum. TBMM Meclis Başkan Vekilimiz Sayın Haydar Akar, Kırşehir Miletvekilimiz Sayın Metin İlhan ve Kırşehir Belediye Başkanımız Sayın Selahattin Ekicioğlu’nu Belediyemizde misafir edip, Hacı Bektaş Veli Türbemizi ziyaret ettik.

Mikrogrişimci Kadınlardan Başkan Erkoç’a Teşekkür!

İlçemizde gerçekleştirilen 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinliğine Belediye Başkan Vekilimiz Sefa Akgün katılım sağladı. Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve tüm şehitlerimizi rahmetle anıyoruz. TCMB Para Politikası Kurulu, 27 Haziran Perşembe günü saat 14.00’te bir araya gelerek faiz kararını açıklayacak. Hüseyin YAYMAN, Ak Parti İlçe Başkanımız Sn. Reyhanlı Kültür Hanı projemizin bütçesi onaylandı en kısa sürede ihalesi yapılacak. Ödünsüz bir Atatürkçü, Laik Türkiye sevdalısı olan İlhan Selçuk’u 14.hasret yılında saygıyla anıyorum.